ЗБІРНА УКРАЇНИ З АРМРЕСТЛІНГУ ВИБОРОЛА 65 МЕДАЛЕЙ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ!

24 серпня – 03 вересня 2023 у Республіці Казахстан, м. Алмати, відбувся ХХХXIV чемпіонат cвіту з армрестлінгу та XXV чемпіонат cвіту з пара-армрестлінгу! В змаганнях взяли участь понад 1000 учасників з 51 країни!

Всі поєдинки транслювались наживо, на YouTube каналі WAF!

Збірна України була представлена у складі 54 спортсменів. Всі показали високу технічну та тактичну підготовку, порадували нас гарною і видовищною боротьбою, проявили надзвичайний запал та жагу до перемоги!?

?бронзові – 14
Варто відзначити, що пара-спортсмени здійснили поїздку на чемпіонат світу за власний кошт та за підтримки ФАУ, і показали один з найкращих результатів!

?ЗБІРНА УКРАЇНИ ПОСІЛА ? ЗАГАЛЬНО КОМАНДНЕ МІСЦЕ З ПАРА-АРМРЕСТЛІНГУ
А також,?серед пара-спортсменів (жінки)

Також висловлюємо подяку за підтримку та допомогу:

• Міністерству молоді та спорту України;
  • Органам місцевого самоврядування, які надали фінансування спортсменам;
  • Всім партнерам та спонсорам;
    Дякуємо організаторам змагань за якісно виконану роботу, всім спортсменам, що змагалися за синьо-жовтий стяг та звучання гімну України на весь світ, тренерам за якісну підготовку спортсменів.
    Дякуємо ЗСУ за можливість та наснагу захищати та представляти Україну на міжнародному рівні! ??

Збірна України гідно представила країну у багатьох вагових та вікових категоріях! Команда виборола 18 золотих, 21 срібну та 23 бронзові медалі!
Вітаємо чемпіонів, призерів та учасників чемпіонату світу із вдалим завершенням головних змагань цього спортивного року! Дякуємо спортсменам та тренерам за наполегливу працю, яка стабільно приносить плоди та кожного року доводить, що українці – одна із найсильніших націй у світі!??